Literárně dramatický obor

Literárně – dramatický obor nabízí studijní zaměření „Dramatická tvorba“. Podrobnosti (učební plány a obsahy) najdete ve ŠKOLNÍM VZDĚLÁVACÍM PROGRAMU „Š.U.M. – ŠKOLA UMĚLECKÝCH MOŽNOSTÍ“, který najdete v sekci „Ke stažení“.

 

Přijímáme žáky od 5 let, ti navštěvují Přípravnou dramatickou výchovu 1,5 – 2 hod.týdně). Rodičům předškoláků doporučujeme zúčastnit se se svými dětmi v květnu 2013 Koncertu pro předškoláky, po kterém bude možné setkání s vyučujícími (viz „KALENDÁŘ AKCÍ“).

 

V rámci LDO žáci vystupují s divadelními soubory Škytafky, DeMentosky, PiŠkvorky, Midiliďky na dětských a studentskýh divadelních přehlídkách, na festivalu Ašlerky, na akcích města Aše, účinkují při představeních pro žáky MŠ a ZŠ.

 

 


 

 

SOUBOR MIDILIĎKY PŘED PŘEDSTAVENÍ „CO TĚ NEZABIJE…?“ v rámci krajsoé přehlídky studentského divadla Na Hraně v dubnu 2017.(Nikola Uhle, Magdalena Žohová, Klára Kulhavá, Tomáš Čapek, Jáchym Bosman)

IMG_20170414_153349

 

 


Aktuálně:

Letos na krajské přehlídce dětského divadla Tartas 2017  v Dobřanech vystoupí soubor PiŠkvorky s představením Oskar a Růžová paní.

tartas program