Smutní tvé srdéčko po kultuře? Zajdi do ZUŠky

Možností, jak kulturním zážitkem potěšit svou duši i mysl, je v ašské ZUŠce nepočítaně. Počínaje školními koncerty (jeden z nich se např. odehrál 20. března a vystoupilo na něm velké množství začínajících malých hudebníků), přes koncert zvaný „Kombík“, jehož součástí jsou kombinovaná vystoupení učitelů a jejich žáků či učitelů samotných, dále a dále. „Kombík“ měli diváci možnost zažít v úterý, 28. 3., odehrál se při příležitosti Dne učitelů a nabídl mnoho pestrobarevných, neotřelých vystoupení – hudebních i literárně dramatických. Z obou koncertů nabízíme několik fotografií zachycujících dění v koncertním sále místní ZUŠ.

Pakliže Vaše srdéčko strádá, a kromě zážitků kulturních touží i po stmelování s ostatními lidmi obývajícími tento neobyčejný republikový výběžek, můžete jej radostně osvěžit ve středu, 5. dubna, na Aprílovém konžertu. Pozor, začíná už v 16 hodin.

Pak budou následovat další vystoupení, na něž se můžete těšit: 18. a 19. 4. Absolventské koncerty, 15. května Koncert pro maminky, 24. 5. Koncert rodinný, v červnu Ašlerky atd.. Všechna zušková vystoupení jsou nejen pro naše žáky a rodiče, ale i pro širokou veřejnost. Takže neváhejte a přijďte. Uvidíte, že děti a dospělí, kteří se v ašské ZUŠce o něco snaží, dokáží Vaše lačnění po kultuře příjemně zasytit.

Anna Pokorná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *