Další skvělý výsledek „Bezprecedentního kvarteta“

 Po úspěšném okresním kole v Mariánských Lázních si naše žesťové uskupení „Bezprecedentní kvartet“ zahrálo také 9. března v Sokolově na krajském kole komorní hry na dechové nástroje.
   Název „Bezprecedentní kvartet“ nám opravdu sedí. Jedné člence našeho kvarteta se překrýval termín krajského kola s důležitou a neodkladnou akcí školy, a tím pádem jsme se dostali do bezprecedentní situace, kdy jsme řešili, zda se vůbec budeme moci zúčastnit. V této situaci nám pomohl Jiří Jakoubek, který za bezprecedentní krátkou dobu, a také s pomocí svého učitele Vojty Kukučky, dokázal úspěšně nastudovat náš soutěžní repertoár.
    Náročné to nebylo jenom pro Jirku, ale i pro celý zbytek ansáblu (trubka – Jakub Strnad, tenor – Martin Jelínek a Martin Balovčík). Museli jsme udělat některé změny a navíc vše dokonale sehrát. Komorní hra by se dala přirovnat k hodinovému ústrojí, stačí malé zaváhání a v jeden moment se vše sesype. To se však „Bezprecedentnímu kvartetu“ nestalo a po bezvadném (možná i bezprecedentním) výkonu si ze Sokolova přivezl perfektní a hlavně bezprecedentní první místo.
    Na závěr bych chtěl klukům blahopřát a poděkovat za výbornou a příkladnou reprezentaci naší školy v kraji.
Milan Jelínek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *