Google classroom

Milí rodiče,

po zkušenostech z minulého roku zavádíme u každého našeho žáka možnost připojit se do systému Google classroom, který může být využíván k výuce na dálku (jde např. o tyto situace: když učitel bude nemocný, ale bude ochoten a schopen vyučovat distančně… nebo když Vaše dítko bude nemocné, ale přesto schopné se učit – pak se můžete s jeho pedagogem domluvit na krátkodobé distanční výuce… nebo při jakékoliv karanténě…).

Proto, po upozornění, které Vám zašle pedagog Vašeho dítěte, pozorně sledujte svůj e-mail, kam dorazí zpráva o tom, že byl zřízen zuškový google účet Vašeho dítěte. Vy jej potom, prosím, do 48 hodin aktivujte (jinak možnost přihlášení vyprchá a bude se muset vytvořit znovu, což je u velkého množství žáků opravdu náročné).

Váš pan učitel/paní učitelka pozve Vaše dítko do tzv. kurzu v google učebně, toto pozvání se objeví v jeho Gmailu, stačí pak na něj kliknout a zvolit „zapsat se“. (Postup pro vstup do kurzu, pro jistotu, najdete i na našich školních stránkách www.zusas.cz v sekci on-line učebna).

Nebojte se ničeho, je to opravdu jednoduché.

Když budete mít s přihlášením problém, napište, prosím, e-mail MgA. Jiřímu Broučkovi, on Vám jej rád pomůže vyřešit (e-mail: jiribrouczech@seznam.cz).

vedení školy, ZUŠ R. Schumanna Aš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *