Čímtačára 2021

Milé děti, žáci, studenti, vážení rodiče a přátelé školy, spoluobčané Ašáci,
 
jak jsme Vás již v květnu informovali, zúčastnila se naše škola, Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš1. ročníku celostátní on-line výtvarné soutěže Čímtačára 2021. Všichni soutěžící měli výtvarně zpracovat téma Bludiště, a to libovolnou technikou, na libovolný formát. Z naší školy byly do soutěže odeslány práce 24 žáků a studentů všech věkových kategorií Výtvarné tvorby paní učitelky Mgr. Věry Rozálie Němejcové. Soutěže se celkem zúčastnilo 2706 prací z 433 škol celé ČR (i zahraničí). Nyní proběhlo vyhodnocení, které pro nás dopadlo velmi dobře.
Cenu veřejnosti ve skupině žáků základních uměleckých škol v kat. 17-21 let vyhrála Zuzana Novotná se svým dílem „Franz Kafka – Hledání“, v kat. 13-16 obsadila Jennifer Nguyenová  2. místo s výkresem „Hluboko v myšlenkách“ a v kat. nejmenších výtvarníků 6-8 let se umístil Antonin Peška na 3. místě s obrázkem „Krtkovo bludiště“.
Chtěli bychom všem, kteří nás podpořili svým hlasováním, co nejsrdečněji poděkovat, a hlavně ašskému rádiu Generis a Mírovi Všetečkovi za propagaci této výtvarné soutěže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *