Čímtačára

Milé děti, žáci, studenti, vážení rodiče a přátelé školy, spoluobčané Ašáci,
 
naše škola, Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš, se zúčastnila 1. ročníku celostátní on-line výtvarné soutěže Čímtačára 2021. Všichni soutěžící měli výtvarně zpracovat téma Bludiště, a to libovolnou technikou, na libovolný formát.
Z naší školy byly do soutěže odeslány práce 24 žáků Výtvarné tvorby paní učitelky Mgr. Věry Rozálie Němejcové. Máme v soutěži obrázky žáků a studentů všech věkových kategorií. V kat. 6-8 let 4 žáky, v kat. 9-12 let 8 žáků, v kat. 13-16 let 11 žáků a v kat. 17-21 let 1 žákyni.
Velmi dobře si zatím vedeme v kategorii nejstarších studentů a v kat. 13-16 let. Potřebujeme však Vaši podporu. Hlasovat můžete na odkazu: www.cimtacara.cz (soutěžní galerie, žáci základních uměleckých škol).
Rozkliknutím konkrétní věkové kategorie se Vám zobrazí jednotlivé obrázky. Kliknutím se obrázek zvětší na celou stránku, včetně informací: název díla, autor, věk, technika, žánr, rozměry, škola, město, kraj, učitel, počet hodnotících návštěvníků a celkový počet získaných bodů. Pro rychlejší orientaci si můžete zadat konkrétní město, školu apod. Průběžné pořadí lze zjistit kliknutím na: řadit podle celkového počtu bodů sestupně. Prohlédnout si můžete celkem 2706 výtvarných prací z 433 škol celé ČR (i zahraničí). Hodnotit můžete max. 5 hvězdičkami (body). Uzavírka hodnocení veřejnosti je 31.5.2021.
Předem mnohokrát děkujeme za případnou podporu. V červnu bude vyhlášení vítězů, o kterém Vás budeme informovat.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *