Karlovarský skřivánek – XXV. ročník pěvecké soutěže

Této soutěže se naše škola zúčastňuje již od prvních ročníků a úspěšné zpěvačky jsou dnes již maminkami další generace našich žáků. A jaký byl pro naši školu letošní ročník? Z původně tří žákyň uč. Jarmily Rezkové jely do Karlových Varů jen dvě. Nejmladší zpěvačku přemohla chřipka, škoda. Kačenka Měchurová se této soutěže zúčastnila poprvé a v tak velké konkurenci to pro ni byla první zkušenost. Ostřílená Natálka Hagarová se na soutěžní pole vrátila po roční absenci, kdy kvůli mutaci měla hlasové problémy. Tíha zodpovědnosti, ruku v ruce s trémou, způsobily, že se hlas na začátku vystoupení stal neovladatelným. Přesto v průběhu celého výkonu zabojovala a získala čestné uznání. Žákyně na klavír doprovodily paní učitelky Mgr. Jaroslava Reková a Olena Pereverzieva. Všem zúčastněným patří poděkování.

MgA. Jarmila Rezková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *