Setkání žáků základních uměleckých škol na poli všech vyučovaných oborů pořádá Krajská umělecká rada základních uměleckých škol Karlovarského kraje. Naše ZUŠka se zúčastnila výstavy prací žáků výtvarného oboru, jejíž vernisáž proběhla 3. listopadu v Galerii Krajské knihovny Karlovy Vary. Zde vystavená žákovská díla ašských žáků vznikala pod vedením učitelů J. Broučka a E. Kulhavé.15. listopadu se do Karlovarského městského divadla vydali dramaťáci – divadelní soubory Six-pack a  Spojenci, jež vedou A. Pokorná a P. Hošková. Divadelníci zde, s velmi příjemnou diváckou odezvou, odehráli černohumorná představení Kapr mrtvej, děda mrtvej a Baladu o Vilhelmíně a Fridolínovi (která vznikla ve spolupráci s adorfskou hudební školou). Ve středu, 16. listopadu, se pak na stejném místě setkali hudebníci – Aš vyrazilo reprezentovat Rozbinální trio pod vedením M. Jelínka, dudy, housle a kontrabas  rukách ašských žáků taktéž potěšila místní publikum. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a zároveň místa, kde žijeme.

Anna Pokorná