TERMÍNY NA DOMLUVU ROZVRHU VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020 v týdnu od 2. 9. – 6. 9. 2019

Multimediální tvorba – BROUČEK Jiří – Po, Út, St, Čt 14:00 – 16:00

CRETAN Kamila – Pondělí a čtvrtek 14:00 – 17:00

FERNANDEZ Olga – Po, Út, Stř 13:30 – 17:00

FERNANDEZ Veronika – Dle uveřejněného rozvrhu hudebních nauk

HOŠKOVÁ Pavla – Domluva prostřednictvím sms

HRDINA Vlastimil – Čt 14:00 – 17:00

JANDOVÁ Eva – Po, Út, Stř, Čt 13:30 – 16:30

JELÍNEK Milan Po, Út, Stř, Pá 14:00 – 16:00

KRAFTOVÁ Andrea – Út, Stř, Čt, Pá 13:30 – 16:30

KUKUČKA Vojtěch – Pondělí, úterý 14:00 – 17:00

KULHAVÁ Eva – Čtvrtek 13:00 – 15:00

KYKALOVÁ Lenka – Út, Stř, Čt 13 – 17

LAVRINČÍK Patrik – Pondělí 13:00 – 18:00

MIKLÓŠOVÁ Hana – Pondělí od 13:00

NĚMEJCOVÁ Rozálie – Po, Út, Stř, Pá vždy od 13.00 do 15.00

OBLIŠTIL Miroslav – Pondělí od 14 hodin

PEREVERZIEVA Olena – Út, Stř, Pá od 14:00 do 17:00

POKORNÁ Anna – Domluva prostřednictvím sms

PUCHELOVÁ Zuzana – Středa od 13:30

REKOVÁ Jaroslava – Od pondělí do pátku 14:00 – 16:30

REZKOVÁ Jarmila – Po, Út, Stř, Čt 13:00 – 16:00

RYBÁČKOVÁ Lucie – Pondělí od 13:00 (podrobně na stránkách školy)

SCHWALBOVÁ Lucie – Po, Út, Stř, Čt 13:00 – 16:30

ŠTĚPÁN Vojtěch – Dle uveřejněného rozvrhu hudebních nauk

TEMEROVA Natálie – Pondělí od 13:00 do 15:00

WOLFOVÁ Miroslava – Po a Út 13:00 – 16:00, Hazlov Stř ve 13:00

ZACHAROVÁ Jolana – Domluva prostřednictvím sms


Domluva rozvrhu tanečního oboru

PONDĚLÍ 2.9. 2019
2. Ročník- 13:00
1. Ročník- 13:30
3.-4.Ročník- 14:00
4.-7. Ročník- 14:30
PtvB-15:00
Noví žáci- 15:30
Kdo se nemůže v den domluvy rozvrhu dostavit, budu do 18:00 na telefonu: 606 917 644. 

 


ROZVRH HUDEBNÍ NAUKY A PŘÍPRAVNÉ HUDEBNÍ VÝCHOVY

NA ŠKOLNÍ ROK 2019 / 2020

POZOR! ZMĚNA VYUČOVACÍHO DNE!

Během prvního zářijového týdne budou ve vstupních prostorách ZUŠ k dispozici archy s rozvrhem jednotlivých hodin hudební nauky a přípravky. Prosíme žáky (případně jejich rodiče), aby si vybrali z nabízených vyučovacích hodin a zapsali se. Přípravka i nauka jsou povinnými předměty. Výuka HN a PHV začíná v týdnu od 16. 9. 2019.

PONDĚLÍ (vyučující Mgr.Veronika Fernandez)

14:00 – 14:45 Přípravná hudební výchova 2 (žáci 1. třídy ZŠ)

15:00 – 15:45 Přípravná hudební výchova 1 (předškoláci)

15:55 – 16:40 Hudební nauka 4. ročník

16:50 – 17:35 Hudební nauka 5. ročník

STŘEDA (vyučující Mgr. Eva Jandová)

14:00 – 14:45 Hudební nauka 1. ročník

14:55 – 15:40 Hudební nauka 2. ročník

15:50 – 16:35 Hudební nauka 3. ročník

ČTVRTEK (vyučující Mgr. Vojtěch Štěpán)

14:00 – 14:45 Hudební nauka 1. ročník

14:55 – 15:40 Hudební nauka 2. ročník

15:50 – 16:35 Hudební nauka 3. ročník

 

Hudební nauka Hranice – Úterý – 14:00 – 14:45

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *