Na koncertě v Karlových Varech

Opět netradiční koncert si připravil Karlovarský symfonický orchestr pro své mladé posluchače. Žáci naší školy se této akce zúčastnili v rámci akcí dotovaných Karlovarským krajem dne 11 .6. 2019 již poněkolikáté. Samotný název „Dnes mám sólo já“ sliboval mnohá překvapení. Naše očekávání bylo překonáno, když jedním z prvních sólistů byl hráč na psací stroj. Zanedlouho vstoupil do koncertního sálu „Starý bručoun“, který se procházel mezi udivenými posluchači a s doprovodem orchestru zahrál sólo pro fagot.

V další části koncertu vyzval moderátor děti ke spoluúčasti na pódium. Z naší školy si s orchestrem zahráli sourozenci Walchetsederovi na triangl a tamburinu. Tvůrčí atmosféru zklidnily melodie z večerníčků a na závěr jsme si do pochodu zatleskali Radetzkého marš. Některé děti zakončily výlet do Karlových Varů sladkou tečkou – lázeňskou oplatkou.

Jarmila Rezková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *